اخبار منطقه کوهسرخ

ارسال مطالب این سایت به ایمیل شما

برای دریافت آخرین اخبار این سایت ایمیل خود را در زیر وارد کنید

Delivered by FeedBurner


حدود 53 درصد جوانان منطقه بیكارند.

نویسنده : شریعتی
تاریخ:سه شنبه 15 فروردین 1391-20:49

منتخب مردم کاشمر، خلیل آباد و بردسکن در مجلس نهم تاكید كرد: در حدود 53 درصد از جوانان منطقه بیكار می‌باشند. 

محمد اسماعیل‌نیا در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، اظهار داشت: این بیکاری موجب مهاجرت به شهرهای اطراف شده است.

وی افزود: باید کاری کرد که اگر فرزندانمان قرار بود به شهرهای دیگر بروند به عنوان مدیران ارشد و دانشمند بروند.

وی بیان داشت: اگر شایسته سالاری به طور صحیح معنا شود شاهد بیکاری فرزندانمان و مهاجرتشان به شهرک‌های صنعتی یزد نخواهید بود.

وی، دلیل تمام مشکلات موجود در منطقه را تفرقه دانست و گفت: باید با کمک تمام مردم و مسوولان، تفرقه و اختلافات موجود در این شهر را ریشه‌کن کرد و به جای آن یک نهال زیبا که اتحاد، همدلی و بصیرت را به دنبال داشته باشد، کاشت.

اسماعیل‌نیا با اشاره به اینکه وقتی این نهال درست آبیاری شود، خروجی آن شایسته‌ سالاری خواهد بود، افزود: باید با همدلی و وحدت، شخصیت‌پروری را در این سرزمین كه اُفت کرده، دوباره بازگرداند.

منتخب مردم کاشمر، خلیل آباد و بردسکن با تأکید بر اینکه باید تخریب، تهمت و غیبت را دور ریخت و تمرین کنیم که چگونه می‌توانیم با یکدیگر همکاری کنیم، گفت: متأسفانه در حال حاضر به دلیل وجود همین تفرقه‌ها، یکدیگر را نمی‌توانیم تحمل کنیم در صورتی که نباید اینگونه باشد .

وی با اعلام اینکه باید وحدت و محبت را به این شهر بازگرداند و نقد دلسوزانه و برخوردهای شجاعانه صورت گیرد، اظهار داشت: باید با خدای خود عهد ببندیم که هر کجا رفتیم به عنوان سرباز این نظام راه شهیدمدرس و شهدا را ادامه دهیم.

وی با بیان اینکه باید همه سعی کنیم همانند شهید مدرس باشیم، او را یک مدل، الگو و سیاست‌مدار اسلامی دانست و گفت: اگرچه شهید مدرس یک نفر بود اما بیش از یک ملت اثرگذار بود .

وی با اشاره به اینکه شهید مدرس کمر انگلیس و رضاخان را شکست و به الگویی برای مجلسیان انقلاب اسلامی تبدیل شد، تصریح کرد: همه باید به وی توجه کنیم و با معیارها و اندیشه‌های شهید مدرس بیشتر آشنا شویم.

وی با اعلام اینکه ترشیز کهن سرزمین نخبه‌هاست، خاطرنشان كرد: باید ایجاد بانک نخبگان را جدی گرفت و در جهت برگزاری همایش‌های مختلف با حضور کاشمری‌هایی که در درجات بالا مشغول فعالیت هستند، تلاش کرد.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

Admin Logo

گروه فرهنگی پژوهشی روستای ایور 


نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by weblogi.irشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic