اخبار منطقه کوهسرخ

ارسال مطالب این سایت به ایمیل شما

برای دریافت آخرین اخبار این سایت ایمیل خود را در زیر وارد کنید

Delivered by FeedBurner


برخی مصوبات سفرهای قبلی همچنان منتظر تامین اعتبار است.

نویسنده : شریعتی
تاریخ:یکشنبه 24 اردیبهشت 1391-08:56

منتخب مردم کاشمر، خلیل‌آباد و بردسكن در مجلس نهم با اشاره به یکصدمین سفر استانی رییس جمهور از دولت خواست پیگیر مصوبات قبلی خود باشد.

اسماعیلنیا

محمد اسماعیل‌نیا در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) - منطقه خراسان، اظهار داشت: در سطح شهرستان کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد یک سری از مصوبات قبلی همچنان در دست بررسی است و امیدوارم در یکصدمین سفر استانی رییس ‌جمهور به آنها نیز رسیدگی شود.

وی با بیان اینکه برخی مصوبات سفرهای قبلی همچنان منتظر تامین اعتبار است، افزود: در کنار آثار مثبت این سفرها، باید اجرایی شدن احکام و مصوبات سفرهای استانی را نیز مدنظر قرار داد زیرا برخی از مصوباتی مربوط به سفرهای قبلی همچنان منتظر تامین اعتبار است.

وی با اشاره به اینکه مصوبات سفرها باید دارای جامعیت باشد، تاكید كرد: اگر مصوبات سفرها دارای عنصر عقلانیت و جامعیت باشد، حتی اگر به صورت کامل نیز در این دولت اجرایی نشود، می‌توان آنها را تحویل دولت‌های بعدی داد.

اسماعیل‌نیا اظهار داشت: در مجموع باید سفرهای استانی رییس ‌جمهور و هیات دولت را اقدامی مثبت و البته بی‌سابقه در طی دوران استقرار جمهوری اسلامی ایران ارزیابی کرد.

وی خاطرنشان کرد: بهتر است دولت در سفر جدید خود به خراسان‌رضوی، در کنار پیگیری برای اجرایی شدن مصوبات قبلی، مصوبات جدیدی را نیز برای برخی از مناطق در نظر بگیرد تا عدالت رعایت شود.


نوع مطلب : سیاسی  كوهسرخ و كاشمر 

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

Admin Logo

گروه فرهنگی پژوهشی روستای ایور 


نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by weblogi.irشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات